Change Language Change Language Change Language

Apie mus

Stallrent arba mobilieji gardai yra patvarios ir daugiafunkcinės konstrukcijos. Nesileiskite apgaunami – mūsų siūlomi gardai naudojami ir pastoviam gyvulių laikymui. Skaityti visą straipsnį
DSC_4230 DSC_4372
Daugiau apie mobiliosius gardus

!–:LT–>

Kas yra mobilieji gardai?

Stallrent arba mobilieji gardai yra patvarios ir daugiafunkcinės konstrukcijos. Nesileiskite apgaunami – mūsų siūlomi gardai naudojami ir pastoviam gyvulių laikymui. Stallrent masyvi plieninė konstrukcija yra pati kokybiškiausia bei labiausiai vertinama šiandieninėje rinkoje. Pilnai paruoštos durys ir šoninės panelės užtikrina greitą bei kokybišką gardo surinkimą.

Populiarėjant žirginiam sportui Lietuvoje, kyla poreikis gerinti varžybų aptarnavimą. Kokybiškai organizuojamos žirginio sporto varžybos ne tik gerina sportininkų rezultatus, bet ir pritraukia daugiau žiūrovų, o tai dar labiau populiarina žirgų sportą. Dauguma žirginio sporto varžybų vyksta kelias dienas, todėl būtina po kiekvienos rungties tinkamai pailsėti ne tik raiteliui, bet ir žirgui. Vienas iš pagrindinių varžybų organizavimo aspektų – tinkamas žirgų laikymas po rungties. Tai geriausiai įgyvendinama naudojant laikinus, surenkamus, mobilius gardus bei jų aptvėrimą. Be to, galime pasiūlyti paviljonus žiūrovams, varžybų sekretoriatui, teisėjų kabinas ir kt. Plačiau žr. Paslaugos.