Change Language Change Language Change Language

Paslaugos

Stallrent arba mobilieji gardai yra patvarios ir daugiafunkcinės konstrukcijos. Nesileiskite apgaunami – mūsų siūlomi gardai naudojami ir pastoviam gyvulių laikymui. Skaityti visą straipsnį
DSC_4230 DSC_4372
Daugiau apie mobiliosius gardus

!–:LT–>

Įmonės teikiamos paslaugos:

1. Mobiliųjų gardų nuoma, atvežimas bei surinkimas.

Mobilūs gardai – tai cinkuota plieno konstrukcija su ypač patvariais plastiko pertvaros elementais. Ši konstrukcija atitinka visus reikalaujamus žirgų laikymo standartus . Galimi išmatavimai – 3 x 3 m ir 2,2 m aukščio. Gardai greitai surenkami. Jie komplektuojami su stogo tentine konstrukcija, apsaugančia žirgus nuo atmosferinio poveikio. Stogo konstrukcija turi nuolaidų šlaitą, kuris tinkamai apsaugos nuo saulės, vėjo ir lietaus. Mobilių arklidžių vieną vienetą sudaro 10 vienetų gardų su stogo konstrukcija. Mobilių gardų surinkimas reikalauja specifinių įgūdžių, todėl jie nuomojami tik su mūsų kvalifikuotų darbuotojų pristatymu, surinkimu bei aptarnavimu.

2. Tentų, paviljonų, teisėjų, komentatorių, žiūrovų palapinių nuoma.

Didžioji dalis žirginio sporto varžybų vyksta gamtoje. Gamtinės sąlygos įtakoja ne tik sportininkų rezultatus, bet gali neigiamai veikti teisėjų, varžybų sekretoriato darbui, žiūrovų masiškumui. Siūlome atviras, pusiau atviras pastoges varžybų komentatoriams, sekretoriatui, atskiras vienvietes, dvivietes teisėjų kabinas su stalais ir kėdėmis.

3. Aptvėrimo tvoros

Rūpinantis žirgų saugumu surinktus mobiliuosius gardus būtina aptverti. Tam naudojamos mobilios tvoros (nerūdijančio plieno 3,5 m. ilgio ir 2 m aukščio tvoros elementai su betoniniu pagrindu). Jų privalumas yra galimybė aptverti įvairios konfigūracijos sumontuotus mobilius gardus arba panaudoti kitais tikslais, pvz., varžybų aikštės atskyrimas nuo žiūrovų zonos ir pan.

4. Išvažiuojamoji prekyba: informacija ruošiama

5. Bio tualetai (WC): informacija ruošiama

6. Generatoriai, apšvietimas, įgarsinimo įranga, švieslentė (tablo): informacija ruošiama

7. Kraikas žirgams ir kt.: informacija ruošiama